Biblioteka 2.0 on Facebook
Biblioteka 2.0 Strona Główna

Biblioteka 2.0
Forum społeczności czytelników i bibliotekarzy cyfrowych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wdrożenie ATIZ
Autor Wiadomość
adrianos 

Poziom: 5
HP: 0/81
 0%
MP: 38/38
 100%
EXP: 5/13
 38%
Wysłany: 2010-09-10, 09:59   

Liberalizm to nie moja koncepcja ( choć mi osobiście bardzo bliska ) ... ale te forum nie jest najlepszym miejscem, aby o niej rozmawiać ( tak na marginesie nie dotyczą one tylko rynku, a generalnie wolności człowieka, wolny rynek to tylko taka "szczególna teoria Liberalizmu" )

o DSpace , EPrints nic nie pisałem, poza tym że są ZA tanie i prawie nic więcej (a wiem to stąd, że ktoś napisał że są tańsze od Dlibry ) Ale jeśli naprawdę są dofinansowywane, to wyjaśnia właśnie "anormalną" cenę i jak by to potwierdza wszystko co napisałem wcześniej.
Nie zmienia to mojego zdania że produkty dofinansowywane to nieuczciwa konkurencja, i nie ma znaczenia czy to soft dla bibliotek , statki w stoczni, czy budowa metra przez chińczyków i żadne ... nawet dowolnie górnolotne stwierdzenia, mojego zdania nie zmieni, ale te dość trudne rozumowanie nie każdy jest w stanie zrozumieć, a ja nie czuję się na siłach je tłumaczyć, w każdym razie odsyłam do klasyków których miałam okazję już przytoczyć ( to są naprawdę fascynujące lektury ...POLECAM )

na pytania dotyczące ATIZ odsyłam na: www.elaboro.pl/atiz ( będziemy na pewno rozbudowywać) , stronę producenta lub proszę zadawać pytania ( kontakt na stronie ) niestety przygniotła mnie praca ... i nie jestem już w stanie tyle czasu poświęcać na pisanie na tym forum, poza tym wszystko praktycznie już zostało wyjaśnione.

Odpowiadając na pytanie jsbien dotyczące dystrybucji, proszę zajrzeć na stronę firmową ATIZ w zakładkę Where to bay http://www.atiz.com/buy/ w Polsce i wyjaśnią się pana wątpliwości ...

wszystkich dyskutujących pozdrawiam i jako rozpoczynający wątek, chciałbym go zakończyć :-) .

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi