To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ

Biblioteka 2.0
Forum społeczności czytelników i bibliotekarzy cyfrowych

Od skanera do Europeany - Podsumowanie kursu

adudczak - 2011-12-30, 12:20
Temat postu: Podsumowanie kursu
Udostępniliśmy dzisiaj kolejny temat kursu "Cyfrowe repozytoria dla małych instytucji kultury" . W ramach tematu "Podsumowanie kursu" podsumowane ;-) zostały najważniejsze zagadnienia, wskazujemy rownież na ewentualne dodatkowe źródła informacji, które mogą być przydatne dla poszerzenia wiedzy. Kurs kończy się lekcją wprowadzającą w tematykę Europeany.

Zachęcam do zapoznania się materiałami. Jak zwykle wszelkie uwagi są mile widziane.

KJ - 2012-02-19, 21:11

dziś skończyłam rozwiązywać ostatni test i nasuwa mi się takie pytanie: czy po zakończeniu rozwiązywania wszystkich quizów jest możliwe otrzymanie jakiegoś zaświadczenia lub certyfikatu, który byłby "namacalnym dowodem" wzięcia udziału w kursie?
Z góry dziękuję za odpowiedź
:-)

adudczak - 2012-02-21, 10:19

Tak będzie taka możliwość wkrótce opublikujemy szczegółowe informacje na stronie kursu, proszę o jeszcze chwilę cierpliwości i gratuluje ukończenia kursu ;-) .
KJ - 2012-02-22, 14:43

dziękuję za informację :-)
nj88 - 2012-03-31, 13:42

Ja również jakiś miesiąc temu ukończyłam kurs: "Cyfrowe repozytoria dla małych instytucji kultury". Do tej pory nie dostałam jednak żadnego potwierdzenia, chociażby zdania w rodzaju "Dziękujemy za ukończenie kursu." Nie wiem więc czy w związku z tym, zrobiłam wszystko jak należy, czy jeszcze mi czegoś brakuje... :roll:
Pozdrawiam serdecznie :-)

nj88 - 2012-06-09, 10:27

Hej!Czy ktoś może mi wyjaśnić jak trzeba było wysłać tą ankietę żeby dostać certyfikat?
Dostałam maila od Pani prowadzącej kurs z linkiem do ankiety, którą wypełniłam i kliknęłam "wyślij". Nie było tam żadnego okienka na imię i nazwisko, a jedynie na adres mailowy w celu uzyskania wyników ankiety, których mimo podania adresu mailowego nie otrzymałam do tej chwili. :-( :-( :-(
Będę wdzięczna za odpowiedź Pozdrawiam

adudczak - 2012-06-13, 09:49

Ankieta dotycząca oceny kursu jest anonimowa. Dlatego nie ma tam pól na wpisanie imienia i nazwiska, jeżeli jest taka potrzeba możemy je dodać.

Po wypełnieniu ankiety proszę przesłać do koleżanki informację, że ankieta została wypełniona, a ona zajmie się przygotowaniem zaświadczenia.